Przyjęcia okolicznościowe

Oferujemy organizację wszelkich imprez okolicznościowych. Organizujemy przyjęcia obiadowe, kilkugodzinne, całonocne i kilkudniowe. Do Państwa dyspozycji jest sala konsumpcyjna do 50 osób, mała sala taneczna, mały ogródek przed restauracją oraz wydzielony ogród rekreacyjny o powierzchni kilkuset metrów kwadratowych z kilkudziesięcioma miejscami siedzącymi oraz miejscem na grill'a. Organizujemy:

  • przyjęcia urodzinowe
  • rocznice
  • spotkania klasowe
  • bale tematyczne
  • ... oraz każdą imprezę o której tylko pomyślisz!!!

Komunie

W tym jednym z najważniejszych dni w życiu każdego dziecka pomożemy Państwu w zorganizowaniu wyjątkowego przyjęcia. Zapraponujemy menu, które zadowoli podniebienie zrówno dorosłych gości jak i tych najmłodszych uczestników tego wydarzenia. Zadbamy o dekorację, odpowiednią obsługę oraz sprawimy, że będą mogli się Państwo cieszyć tym dniem i nie myśleć o niczym innym.

Wesela

W tym najważniejszym dniu dla Państwa pomożemy zaplanować i zorganizować wymarzone przyjęcie weselne. Przygotujemy potrawy, które wprowadzą w zachyt każdego gościa, odpowiednia dekoracja sprawi, że będą się Państwo czuć jak w bajkowym pałacu, a dyskretna i fachowa obsługa sprawi, że przez całą noc niczego Państwu nie zabraknie. Sprawimy, że długą będą Państwo pamiętać ten dzień.

Copyright by Mare Monty, Created by: Michał Jurków. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Mare-Monty, restauracja Piława Dolna Mare-Monty, restauracja Piława Dolna Kontakt Mare-Monty, restauracja Piława Dolna Menu Galeria